EBi - Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért | EcoKnowMe
page-template-default,page,page-id-16011,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

EcoKnowMe

Gazdaság. Pénzügy. Vállalat. Üzlet.

Ha mindig is foglalkoztattak ezek a fogalmak, de még nem indultál el végleg ebbe az irányba. Ha tudsz róluk dolgokat, de szívesen beszélgetnél róluk. Ha szeretnél róluk többet tudni, de nem a száraz könyvekből.
  • Alkalmak

• 1. alkalom
      • téma: Mi a közgazdaságtan és mivel foglalkozik?
      • 1. csoport időpontja: Március 17. – 2. csoport időpontja: Március 18.
    • 2. alkalom
      • téma: Bankok és pénz! Miről szól a The Big Short?
      • 1-2. csoport időpontja: Április 1.
    • 3. alkalom
      • téma: Szervezetek a hétköznapokban és az üzleti életben – Te kinek vagy a főnöke?
      • 1. csoport időpontja: Április 14. – 2. csoport időpontja: Április 15.
    • 4. alkalom
      • téma: Ki mit csinál a vállalatban? Hány ember kell ahhoz, hogy eladj egy kiló mosóport
      • 1. csoport időpontja: Április 21. – 2. csoport időpontja: Április 22.

Balogh Gábor

Gábor a Közgé angol kéttan tagozatán érettségizett 2013-ban.

Felsőfokú tanulmányait a Budapesti Corvinus Egyetem Politológia alapszakán és a Mathias Corvinus Collegiumban folytatta. 2014-ben Erasmus-ösztöndíjasként európai uniós jogot és integrációtörténetet hallgatott a holland Maastrichti Egyetemen. 2015 decembere óta a Századvég Alapítvány munkatársa, ahol politikai elemzéssel foglalkozik.

A kikapcsolódást számára a barátai, a zene, a sport és a kulináris élvezetek jelentik.

Hoffmann Dániel

Jelenleg a Corvinus utolsó féléves Vállalkozásfejlesztés mester hallgatója vagyok, illetve a Loxon Solutions banki kockázatkezelő szoftvereket gyártó cég üzleti elemzője. Több mint ötéves egyetemi tapasztalattal, valamint közel háromévnyi banki pénzügyi és kockázatkezelési tapasztalattal rendelkezem. Korábban dolgoztam a Mars Magyarországnál, ahol szintén pénzügyekkel foglalkoztam.

Tóth Gergely

Geri a Közgé angol kéttan tagozatán érettségizett 2011-ben. A Corvinus Nemzetközi Tanulmányok alapszakán szerezte meg BA diplomáját, most ugyanitt diplomázik Nemzetközi Gazdálkodás mesterszakon. Járt Erasmussal Észtországban, az EVS program keretében egy évet Barcelonában töltött, valamint dolgozott Varsóban a Proc-ter&Gamble alkalmazottjaként. Jelenleg is a cégnél dolgozik Budapesten, üzleti elemzőként.

Pap Boldizsár

Bozsó most diplomázik a Corvinus Kerekedelem és marketing szakján, korábban a Mathias Corvinus Collegium tagja is volt, előtte pedig az AGK-ban érettségizett 2013-ban. Több mint kétéves munkatapasztalata van, jelenleg a Türk Telekom Internationalnél dolgozik kereskedelmi elemzőként, valamint résztvevője számos önkéntes projektnek.

Hortobágyi Viktor

Sziasztok! Hortobágyi Viktor vagyok, a Corvinuson jelenleg másodéves kereskedelem és marketing szakos hallgató. Emellett még az IBM berkein belül foglalkozom pénzügyi jellegű feladatokkal heti 30 órában. A fentmaradó szabadidőmet főleg a családdal, sporttal és barátokkal töltöm és rendíthetetlenül próbálok enyhíteni kávéfüggőségemen.