EBi - Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért | EcoKnowMe
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15589,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Custom Field

Lorem ipsum dolor sit amet

Date
About This Project

Az EcoKnowMe programunk célja, hogy a középiskolásoknak egy olyan fórumot teremtsünk, ahol hasonló érdeklődésűekkel beszélgethetnek és tanulhatnak a gazdaságról és vállalkozásokról.

A projekt során végzős éveiben lévő egyetemisták, pályakezdő szakemberek és sikeres (békéscsabai kötődésű) üzletemberek bevezetik a békéscsabai középiskolásokat a a közgazdaságtan és az üzleti tudományok alapjaiba, érdekes kérdéseibe olyan szinten, hogy elősegítsék a látókörük szélesedését és vállalkozási kedvüket.