EBi - Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért | Egyetem-nap
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15602,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Egyetem-nap

Lorem ipsum dolor sit amet

Date
About This Project

Az Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért rendezvényt szervezett Egyetem Nap címmel.
Közvetlen, hiteles, életszagú. Ezekkel a jelzőkkel illették az előzőleg megrendezett Egyetem napot és ezt idén is betartottuk. A rendezvényen szóba kerülő főbb témák az egyetemi felvétel, jelentkezés, érettségi felkészülés voltak.

Mindezek mellett bemutattuk az egyetemi életet a vizsgákra való felkészüléstől az egyetemi bulikig, úgy, ahogy mi, jelenlegi és volt egyetemisták látjuk.