EBi - Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért | Részvételi szabályzat – Fogadj örökbe egy egyetemistát
page-template-default,page,page-id-16230,muut-enabled,has-muut,has-moot,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Részvételi szabályzat – Fogadj örökbe egy egyetemistát

A részvétel feltételei az Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért által szervezett “Fogadj örökbe egy egyetemistát” programon:

• A jelentkezés elküldésével a diák kijelenti, hogy az EBI által koordinált program jelen Részvételi Szabályzatát mindenben megismerte, az abban foglalt szabályokat tudomásul vette és magára kötelezőnek ismeri el.
  • A programon bármely, valamelyik békéscsabai középiskolába járó diák részt vehet, aki még nem adta be jelentkezését felsőoktatási intézménybe.
  • A program önköltséges, így a felsőoktatási intézménybe az eljutást és a városon belüli helyi közlekedést, illetve az étkezést a résztvevőnek kell állnia.
  • A program időtartama 1 nap, az egyetemistával egyeztetve a kezdő és záró időpontot, reggeltől estig.
  • Igazolást a középiskolai oktatási intézményből való hiányzásról szervezetünk biztosít.
  • Szülői nyilatkozat kitöltése mindenkinek kötelező, amelyet a programon való részvételt megelőzően el kell juttatni az EBI által megadott felületen, illetve személyesen is el kell hozni a programra. Nem vehet részt a programon az, aki nem rendelkezik szülői nyilatkozattal.
  • Minden további részlettel az örökbefogadott egyetemista kereshető.
  • Az EBI a hiányosan vagy hibásan megadott jelentkezési  adatokból eredő problémákért nem felel.
  • A jelentkezés akkor válik befejezetté, amikor visszaigazoló e-mailt érkezik róla és az egyetemista felveszi a kapcsolatot a jelentkezővel.
  • Az EBI vállalja, hogy a jelentkezést követő 5 napon belül visszajelez és felveszi a kapcsolatot a jelentkezővel.
  • A programban való módosítások jogát az EBI fenntartja.
  • Jelen részvételi szabályzat visszavonásig érvényes. Az EBI fenntartja a jogot, hogy jelen Szabályzatot a résztvevők előzetes értesítése mellett egyoldalúan módosítsa. Az EBI a jelen Szabályzat súlyos megsértésének megállapítása esetén a részvevőt a Programból kizárhatja.
  • Adott időben egy egyetemista maximum 5 diákot tud fogadni, így a jelentkezések pillanatnyi állása szerint a jelentkezést egy adott személyhez időlegesen korlátozhatjuk.