EBI – Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért

Egyesület Békéscsaba Ifjúságáért

Az EBI 2014-es alapítása egyáltalán nem mondható szokványosnak. Egy tucatnyi fiatal úgy gondolta, hogy jó buli találkozni minden héten és ha már így tesznek, legyen annak valami haszna is. Például:

Segítsük a fiatalokat

Saját példánkból tudtuk, hogy fogalmunk sincs jól választottunk-e egyetemet, mit kell ott csinálni és lesz-e annak értelme. Tapasztalatinkat úgy gondoltuk, van értelme átadni.

Adjunk vissza valamit

Tagjaink közül szinte kivétel nélkül mindenki elköltözött Békéscsabáról, de fontosnak tartjuk, hogy megmaradjon a kapcsolatunk a várossal és visszaadjunk, segítsünk, amiben csak tudunk.

Találkozzunk sokat

De alapvetően a lényeg, hogy tagjaink találkozzanak egymással, amennyit csak lehet. Ha közben még valami hasznosat is csinálnak, az csak jó lehet.

kitüntetés

Békéscsaba Ifjúságáért

2022-ben az EBI megkapta az egyik legrangosabb kintüntetést, amit ifjúsági munkáért kaphat az önkormányzattól.

Van egy ötleted? Szeretnél jelentkezni egy programunkra? Kérdésed van?

Kérlek támogass minket adód 1%-val. Köszönjük!